Hoş geldin!

Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz.

Şimdi kayıt ol!

Reddedildi Can Admin Başvuru Formu

Can

Yeni üye
Katılım
25 Tem 2021
Mesajlar
1
Çözümler
0
Steam İsmi:
Ich bin aggressiv

Steam ID:
STEAM_1:0:609822742 33:27 33 0 active 196608

Discord kimliğiniz:
𝐜𝐚𝐧#8429

Yaş:
19

Oynama süresi (sunucu/toplam):
sunucu: 150-200 toplam: 2000

Hangi sunucuda admin olmak istersiniz?:
Pro

Neden Admin olmak istiyorsun?:
Yaklaşık 1 senedir RUNAWAY'in pro sunucusunda oynuyorum. Eskiden adminler çok aktifti cidden adminliklerini iyi yapıyorlardı. Ama şimdi 2 3 kişiden başka aktif yetkili göremiyorum ve hileleri raporladığımız zaman 3 4 el izleyip salıyorlar. Ve bu durum cidden çok üzücü 2 3 saatliğine kafa dağıtmaya girdiğimiz sunucuda hilelerle oynayıp sinirlerimiz bozuluyor buna sadece ben dahil değilim çoğu kişi dahil 500 saat 7lvl adamdan xantares peek yemekten bıktım her çıktığında one tap artık tak etti admin başvurusu yapmaya geldim. Yakşalık 3-4 sene önce sunucum vardı ve 2 sene boyunca kuruculuk yaptım o yüzden bu işlerden anlıyorum evet farkındayım çok fazla oyun içi yetkili var şuan ama çoğu kişiyi aktif görmüyorum bu aralarda neredeyse 7/24 aktifim sunucuda ve sunucuyu daha daha iyi hale getireceğime inanıyorum.

Aktif olduğu zamanlar:
Hafta içi/Hafta sonu: 12'den 01-02'ye kadar aktifim.

Seni neden kabul edelim?:
*Yaklaşık 1 senedir RUNAWAY'in pro sunucusunda oynuyorum. Eskiden adminler çok aktifti cidden adminliklerini iyi yapıyorlardı. Ama şimdi 2 3 kişiden başka aktif yetkili göremiyorum ve hileleri raporladığımız zaman 3 4 el izleyip salıyorlar. Ve bu durum cidden çok üzücü 2 3 saatliğine kafa dağıtmaya girdiğimiz sunucuda hilelerle oynayıp sinirlerimiz bozuluyor buna sadece ben dahil değilim çoğu kişi dahil 500 saat 7lvl adamdan xantares peek yemekten bıktım her çıktığında one tap artık tak etti admin başvurusu yapmaya geldim. Yakşalık 3-4 sene önce sunucum vardı ve 2 sene boyunca kuruculuk yaptım o yüzden bu işlerden anlıyorum evet farkındayım çok fazla oyun içi yetkili var şuan ama çoğu kişiyi aktif görmüyorum bu aralarda neredeyse 7/24 aktifim sunucuda ve sunucuyu daha daha iyi hale getireceğime inanıyorum.*
 

Benzer konular

Üst