Hoş geldin!

Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz.

Şimdi kayıt ol!

Kabul Edildi African Communist Mute/Ban İtiraz Formu

Yeni üye
Katılım
20 May 2023
Mesajlar
3
Çözümler
0
Steam İsmi:
African Communist

Steam ID:
76561198313651694

Listelenen yasak nedeni:
chat ve sesli perma mute

Hangi sunucudan banlandınız?:
AWP sunucusunda mute yedim

Neden banlanmamalısın?:
Orjinal İtiraz formumun kopyası:
Merhaba,

AWP sunucusunda oynarken şakalaşmak amaçlı milletle makara yapıyodum admini sinirlendirdim biraz damarına bastım galiba, direkt perma ses ve chat mute u attı. Hak etmediğimi düşünüyorum çünkü:
1. Sesten hiç küfür etmedim.
2. ağır küfür etmedim asla. Çoğunlukla aq yazdım ki bu bence küfür bile değil. Cümlenin sonuna koyulan bi söylem. Bazen daha samimi geliyor bana böyle yazınca. Admin sinirleniyodu uyarıyodu ben de küfür değilki falan diye dalga geçiyodum sürekli makaraya vuruyodum.
3. Admin gücünü kötüye kullandı diye düşünüyorum. haksız yere perma mute yedim.

Umarım kendimi iyi ifade edebilmişimdir. Unmutelarsanız sevinirim.
Teşekkürler

w0nzs a attığım mesaj:

Merhaba,
Benim reklamını yaptım dediğiniz gezi 2 diye bir yer bulunmuyor bile. Reklam yapmadım sadece makara geçtim. Geçtiğim makarayı açıklıyım.
Gezi parkı olayı vardı ya? 2013 de çıkan. Eğer erdoğan bu seçimi kazanırsa bir daha gezi olayı gibi bir şey çıkarsa diye gezi 2 ye gelcek misiniz beyler :D, Gezi 2 ye bekleniyosunuz tarzı bir şey söyledim. O an zaten siyaset konuşuluyordu, ben de buna ek olarak bunu söyledim.

Server'da oldukça fazla zaman geçiriyorum ve insanlarla iletişim kuramamam oyun tecrübemi ve zevkimi çok kötü etkiliyor. Bir daha böyle şeyler yapmam ve toxiclik yapmam. Yaparsam direkt aynı şekilde hem sesli hem chat mute u atarsınız.

Teşekkürler anlayışınız için.
 
Tanınmış üye
Admin
Katılım
28 Mar 2023
Mesajlar
121
Çözümler
21
Merhaba, bu seferlik yasaklanmanızı kaldırıyorum daha dikkatli olmanızı tavsi ederim, iyi günler.
 

Benzer konular

Üst